Letní tábory v roce 2014

11. ledna 2014 od Hana Dufková v rubrice Aktuality, Tábory 2014

Pro ty z Vás, kteří netrpělivě očekáváte zprávy o letních táborech na statku Špičák pro letošní rok, máme dobrou zprávu. Již můžete podávat přihlášky, opět  na tři turnusy:

  • 1. turnus 5.7. – 19.7. 2014
  • 2. turnus 19.7. – 2.8. 2014
  • 3. turnus 2.8. – 16.8. 2014

Přihlášku vyplňte a odešlete:

  • mailem na adresu: info@agrorelax.cz – tento způsob preferujeme
  • poštou na adresu: SNP 144, 431 44 Droužkovice
  • nebo doručte osobně na Statek Špičák

Na základě přihlášky Vám následně vystavíme fakturu, kde bude uveden variabilní symbol. Pod tímto symbolem provedete platbu. Fakturu zašleme na adresu uvedenou v přihlášce u zákonného zástupce. Proto prosíme, abyste uvedli funkční mailovou adresu. Fakturu je vhodné uhradit do konce května, protože zájem o tábory je každý rok vyšší. Pokud nemůžete úhradu do konce května provést, kontaktujte nás telefonicky na tel. č. 732 762 789 a dohodněte si podmínky. Originál přihlášky potom stačí spolu s Prohlášením o bezinfekčnosti předat vedoucím při nástupu dítěte na tábor.

Na úhradu poplatku může přispět  zaměstnavatel. V tom případě prosíme, abychom opět nepřepisovali polovinu faktur, abyste nám spolu s přihláškou již dopředu sdělili text, který má na faktuře být uveden- toto Vás sdělí zaměstnavatel. Každý to chce jinak.

Cca 14 dní až týden před začátkem každého turnusu pošleme mailem instrukce. Na stejnou adresu jako fakturu. Instrukce budou zveřejněny také zde na našich stránkách www.agrorelax.cz.

Dopravu dětí na tábor zajišťují rodiče (zákonní zástupci). Dítě předávají vedoucím přímo v místě konání tábora, na stejném místě si je také vyzvedávají.

Doporučujeme nedávat dítěti s sebou mobil – je to zdroj nepříjemností mezi dětmi. Pokud již mobil dítě s sebou bude mít, rodiče podepsáním přihlášky souhlasí s tím, že mobil bude deponován u vedoucích. Dál je vhodné děti vybavit děti vhodným oblečením na statek, pevnou obuví, gumáky, ale i plavkami apod.

Přihláška 2014

 

Jaký je Váš názor

Musíš být přihlášen k přidání hlášky.