Tábory 2018

Instrukce pro táborníky – je pro 1. turnus, pro ty další dva budou stejné, jen s jinými daty příjezdu a odjezdu.

Instrukce jsou zde: Informace tábor 2018 I.turnus

16.6.2018:

Na každém z turnusů jsou po kontrole dne 15.6. zatím dva neuhrazené poplatky za tábor. Koho se to týká, dostal upomínku s náhradním termínem pro zaplacení. Sledujte, prosím, mail, případně i nevyžádanou poštu. Pokud účastnický poplatek nebude v náhradním termínu zaplacen, rezervaci rušíme.

10.3.2018:

Dvě zálohy nebyly dosud uhrazeny. Těm, koho se to týká, jsme poslali dnes upozorňovací e-maily. Pokud nebude v nejbližší době uhrazeno, rezervace rušíme.

Všechny přihlášky, které byly do dneška podány, jsou vyfakturovány. Faktury jsme posílali na maily, uvedené v přihláškách. Zkontrolujte si prosím, došlou poštu, případně koukněte do spamů. Pokud jste i tak nic nedostali, pište nebo volejte, pošleme znovu.

Dnes rozeslané faktury mají všechny splatnost do 31. května. Přesto ale žádáme (a ve fakturách je to tak uvedené), aby byla uhrazena rezervační nevratná záloha 500 Kč do konce března. Pokud nebude, nejsme schopni místo rezervovat.


Fakturace nových přihlášek bude nyní (v březnu) již v plné výši. „Dofakturace“ k zaplaceným zálohám během března a první poloviny dubna.


Přihlašování na letní tábory – letos s trochou změny. Místo na táboře bude zarezervováno po úhradě nevratné zálohy ve výši 500Kč za turnus a dítě. To proto, že někteří přihlášení v minulosti zablokovali místo a pak se bohužel ani neobtěžovali dát na vědomí, že nepojedou. Bohužel. Hlaste se, prosím, s rozmyslem. Samozřejmě že máme radost, když se hlásíte. A že se hlásíte, je pravda. Díky za pochopení.

Přihláška on-line

Informace-o-účastníkovi-podmínky-a-bezinfekčnost


Aktuálně volná místa

  1. TURNUS (30.6. – 14.7.2018) –    0 míst
  2. TURNUS (14.7. – 28.7. 2018) –   2 míst
  3. TURNUS (28.7. – 11.8. 2018) –   0 míst

Aktualizováno 15.5.2018