Tábory 2014

Podzimní tábor 2014

Vyhlašujeme příjem přihlášek na letošní podzimní tábor v termínu od 24. do 29. října. Nástup 24.10. odpoledne, odjezd 29.10. Cena 1450 Kč. Přihláška on – line. Tábor se uskuteční, pokud bude přihlášeno 10 a více účastníků.

Přihláška


Instrukce pro táborníky 2014

Táborový dotazník – prosíme o vyplnění bývalé i budoucí účastníky táborů

____________________________________________________________________________________________________________________

Pro ty z Vás, kteří netrpělivě očekáváte zprávy o letních táborech na statku Špičák pro letošní rok, máme dobrou zprávu. Již můžete podávat přihlášky, opět na tři turnusy:

  • 5.7. – 19.7. 2014
  • 19.7. – 2.8. 2014
  • 2.8. – 16.8. 2014

Přihlášku vyplňte a odešlete:

  • mailem na adresu: info@agrorelax.cz – tento způsob preferujeme
  • poštou na adresu: SNP 144, 431 44 Droužkovice
  • nebo doručte osobně na Statek Špičák

Na základě přihlášky Vám následně vystavíme fakturu, kde bude uveden variabilní symbol. Pod tímto symbolem provedete platbu. Fakturu zašleme na adresu uvedenou v přihlášce u zákonného zástupce. Proto prosíme, abyste uvedli funkční mailovou adresu. Fakturu je vhodné uhradit do konce května, protože zájem o tábory je každý rok vyšší. Pokud nemůžete úhradu do konce května provést, kontaktujte nás telefonicky na tel. č. 732 762 789 a dohodněte si podmínky. Originál přihlášky potom stačí spolu s Prohlášením o bezinfekčnosti předat vedoucím při nástupu dítěte na tábor.

Na úhradu poplatku může přispět zaměstnavatel. V tom případě prosíme, abychom opět nepřepisovali polovinu faktur, abyste nám spolu s přihláškou již dopředu sdělili text, který má na faktuře být uveden- toto Vás sdělí zaměstnavatel. Každý to chce jinak.

Cca 14 dní až týden před začátkem každého turnusu pošleme mailem instrukce. Na stejnou adresu jako fakturu. Instrukce budou zveřejněny také zde na našich stránkách www.agrorelax.cz.

Dopravu dětí na tábor zajišťují rodiče (zákonní zástupci). Dítě předávají vedoucím přímo v místě konání tábora, na stejném místě si je také vyzvedávají.

Doporučujeme nedávat dítěti s sebou mobil – je to zdroj nepříjemností mezi dětmi. Pokud již mobil dítě s sebou bude mít, rodiče podepsáním přihlášky souhlasí s tím, že mobil bude deponován u vedoucích. Dál je vhodné děti vybavit děti vhodným oblečením na statek, pevnou obuví, gumáky, ale i plavkami apod.

Přihláška 2014