Termíny táborů v roce 2013 a přihláška

8. února 2013 od Hana Dufková v rubrice Tábory 2013

Oznamujeme, že byly stanoveny termíny táborů v roce 2013 a to následovně:

  • 29.6. – 13.7.
  • 13.7. – 27.7.
  • 27.7. – 10.8.

Cena za jeden turnus je stejná jako v loňském roce, tj. 3 600 Kč.
Vyplněnou přihlášku je možné odeslat e-mailem na info@agrorelax.cz. Lze jí zaslat také poštou na adresu  SNP 144, 431 44 Droužkovice. Elektronické zaslání preferujeme. Na základě této přihlášky Vám pošleme fakturu, kterou je vhodné uhradit do konce května. Zájem o tábory je každý rok vyšší. Pokud nemůžete úhradu do konce května provést, kontaktujte nás telefonicky na tel. č. 732 762 789 a dohodněte si podmínky.  Originál přihlášky potom stačí spolu s Prohlášením o bezinfekčnosti předat vedoucím při nástupu dítěte na tábor.   

Doporučujeme nedávat dítěti s sebou mobil – je to zdroj nepříjemností mezi dětmi. Pokud již mobil dítě s sebou bude mít, rodiče podepsáním přihlášky souhlasí s tím, že mobil bude deponován u vedoucích. Dál je vhodné děti vybavit děti vhodným oblečením na statek, pevnou obuví, gumáky, ale i plavkami apod.

Instrukce dostanete poštou dopisem před nástupem dítěte na tábor ( 14 dní až týden) a budou zveřejněny i zde.  

Dopravu dětí na tábor zajišťují rodiče (zákonní zástupci). Dítě předávají vedoucím přímo v místě konání tábora, na stejném místě si je také vyzvedávají.

Příspěvek na úhradu tábora od zamětnavatele – pokud Vám část nákladů hradí zaměstnavatel, potom k přihlášce, prosím, připojte fakturační údaje a také text, který má na faktuře být uvedený. Někteří zaměstnavatelé yžadují přesné znění, co musí být ve faktuře uvedeno, aby Vám příspěvek poskytli. Tím, že tyto údaje zašlete zároveň s přihláškou, šetříte čas sobě i nám.

Přihláška: Přihláška

Jaký je Váš názor

Musíš být přihlášen k přidání hlášky.